Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

2024-01-24
Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galiymbę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui. Platforma yra atvira mokymų teikėjams, suaugusiems asmenims, norintiems tobulinti savo įgūdžius ar įgyti naujų. Tai pirma tokia suaugusiųjų švietimo platforma Lietuvoje, kurioje galima rinktis mokymus ir gauti valstybės finansavimą.

Mokymo platforma sukurta remiantis naujausiomis internetinių svetainių kūrimo technologijomis, užtikrinant patogumą naudotis ir turinio prieinamumą. Kursuok.lt pasižymi intuityvia navigacija ir aiškia vartotojo sąsaja, leidžiančia greitai atrasti ir užsiregistruoti į norimus kursus.

Projekto tikslas – skatinti gyventojų mokymąsi ir profesinį tobulėjimą, suteikiant lengvai ir finansiškai prieinamą mokymų platformą. Kursuok.lt ne tik padeda asmenims kelti kvalifikaciją ar įgyti naujų įgūdžių, bet ir skatina mokymų teikėjus plėsto pasiūlymų spektrą. Platforma atveria naujas galimybes tiek mokymosi, tiek darbo rinkoje.

Projekto tinklalapis: https://kursuok.lt/ 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

Kiti projektai

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą