Kas mes esame?

Mes esame skaitmeninės transformacijos ekspertai.

Lexita-about
Nuo 2010 metų kuriame technologijas, kurios tarnauja žmonėms.
Įgijome patirtį leidžiančią teikti aukščiausios kokybės paslaugas
Mūsų misija - Įvairių procesų perkėlimas į IT sistemas
Kuriame sprendimus, kurie padeda organizacijoms augti, efektyviai veikti ir prisitaikyti prie nuolat kintančios skaitmeninės aplinkos
Veiklą organizuojame remiantis tarptautiniais ISO standartais
Užtikriname paslaugų kokybę ir klientų duomenų saugumą
Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys IT profesionalai
Patirtis ir žinios suteikia mums galimybę teikti inovatyvius ir patikimus IT sprendimus, atitinkančius aukščiausius standartus
Bendradarbiaujame su didžiausiomis Lietuvos įstaigomis ir savivaldybėmis
Profesionalumas garantuotas

Komanda

Mūsų komanda – tai ilgametę patirtį turintys IT profesionalai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius. Jie yra sertifikuoti tarptautiniais standartais ir yra pasirengę įgyvendinti bet kokį projektą.

Šie aukštos kvalifikacijos specialistai yra mūsų organizacijos pagrindas, leidžiantis mums teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir įgyvendinti inovatyvius sprendimus. Mūsų komandos nariai nuolat dalyvauja tarptautiniuose mokymuose, seminaruose ir konferencijose, siekdami išlaikyti aukštą savo kompetencijos lygį ir reaguoti į nuolat kintančias technologijų tendencijas.

Jų įgūdžiai ir patirtis leidžia mums efektyviai spręsti sudėtingas problemas, optimizuoti verslo procesus ir kurti pritaikytas technologijas, atitinkančias mūsų klientų poreikius. Be to, mūsų komandos nariai aktyviai bendradarbiauja su klientais, siekdami suprasti jų unikalius reikalavimus ir užtikrinti, kad mūsų siūlomi sprendimai būtų kuo efektyvesni ir naudingi.

Mumis pasitiki?

Mes didžiuojamės galėdami dirbti su daugybe Lietuvos įstaigų, savivaldybių ir verslo įmonių. Mūsų partneriai žino, kad galima pasitikėti "Lexita" komanda ir mūsų sukurtomis technologijomis.

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galiymbę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui. Platforma yra atvira mokymų teikėjams, suaugusiems asmenims, norintiems tobulinti savo įgūdžius ar įgyti naujų. Tai pirma tokia suaugusiųjų švietimo platforma Lietuvoje, kurioje galima rinktis mokymus ir gauti valstybės finansavimą.

Mokymo platforma sukurta remiantis naujausiomis internetinių svetainių kūrimo technologijomis, užtikrinant patogumą naudotis ir turinio prieinamumą. Kursuok.lt pasižymi intuityvia navigacija ir aiškia vartotojo sąsaja, leidžiančia greitai atrasti ir užsiregistruoti į norimus kursus.

Projekto tikslas – skatinti gyventojų mokymąsi ir profesinį tobulėjimą, suteikiant lengvai ir finansiškai prieinamą mokymų platformą. Kursuok.lt ne tik padeda asmenims kelti kvalifikaciją ar įgyti naujų įgūdžių, bet ir skatina mokymų teikėjus plėsto pasiūlymų spektrą. Platforma atveria naujas galimybes tiek mokymosi, tiek darbo rinkoje.

Projekto tinklalapis: https://kursuok.lt/ 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turizmo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams. Svetainė padeda geriau pažinti Lietuvos kultūrą, gamtą ir istoriją, taip pat ugdyti susidomėjimą šalies turizmo galimybėmis.

Svetainės techninis įgyvendinimas: 

Svetainė buvo sukurta naudojant šiuolaikines interneto svetainių kūrimo technologijas, svetainėje įdiegta intuityvi turinio valdymo sistema (TVS) leidžianti lengvai atnaujinti ir tvarkyti turinį, įskaitant naujienų, straipsnių ir renginių redagavimą.

Funkcionalumo savybės:

Svetainėje yra pateikiama intuityvi ir naudotojui patogi navigacija, pateikiamos išplėstinės paieškos funkcijos, leidžiančios greitai rasti reikiamą informaciją, interaktyvūs žemėlapiai ir maršrutų planavimo įrankiai, taip pat prisitaikymas prie įvairių įrenginių ir naršyklių.

  • Intuityvi ir naudotojui patogi navigacija;
  • Išplėstinės paieškos funkcijos, leidžiančios greitai rasti reikiamą informaciją;
  • Interaktyvūs žemėlapiai ir maršrutų planavimo įrankiai;
  • Užtikrintas patogus svetainės naudojimas tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose.

Dizainas ir vartotojo sąsaja:

Svetainei sukurta ir pritaikytas šiuolaikiškas ir vizualiai patrauklus, su intuityvia navigacija dizainas. Svetainės dizainas yra pritaikytas įvairiems įrenginiams ir naršyklėms, užtikrinant sklandų naudojimąsi tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Dizainas sukurtas laikantis ES WAI gairių ir atitinka aukščiausius naudotojo sąsajos standartus ir yra pritaikytas neįgaliems asmenims.

Projekto nauda ir tikslai:

Lithuania.travel svetainė sukūrimas yra orientuotas į turizmo skatinimą Lietuvoje, siekiant padidinti šalies žinomumą tarptautiniu mastu, taip pat suteikti lengvai prieinamą ir išsamią informaciją apie Lietuvos kultūrą, gamtą ir istoriją, bei skatinti užsienio lankytojų susidomėjimą šalies turizmo galimybėmis.

Projekto tinklalapis: https://lithuania.travel/lt 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

„Keliauk Lietuvoje“ keičia įvaizdį: kurs vientisą šalies įvaizdį užsienio turistams

„Keliauk Lietuvoje“ atsinaujino: pristatė naują Lietuvos turizmo pozicionavimą ir vizualinį identitetą

Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas. Svetainėje pateikiami įvairūs straipsniai ir patarimai, susiję su karjeros planavimu ir pasirinkimu, taip pat informacija apie mokymus, seminarus ir kitus renginius, skirtus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Svetainės techninis įgyvendinimas:

Karjerastau.lt svetainė buvo sukurta naudojant šiuolaikines interneto svetainių kūrimo technologijas užtikrinant lengvą ir patogų turinio valdymą bei atnaujinimą. Svetainėje įdiegta turinio valdymo sistema, kuri leidžia lengvai redaguoti ir tvarkyti turinį, įskaitant straipsnių publikavimą, renginių skelbimą ir kitas funkcijas.

Funkcionalumo savybės:

Svetainėje yra integruota intuityvi ir naudotojui patogi navigacija leidžianti lengvai surasti reikiamą informaciją susijusią su karjeros planavimu ir pasirinkimu, informaciją apie mokymus, seminarus ir kitus renginius, skirtus asmeniniam tobulėjimui.

Dizainas ir vartotojo sąsaja:

Svetainėje yra pritaikytas šiuolaikiškas ir vartotojui patogus dizainas, su aiškia ir intuityvia navigacija, svetainė yra pritaikyta įvairiems įrenginiams ir naršyklėms, užtikrinant sklandų naudojimąsi tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuose įrenginiuose. 

Projekto nauda ir tikslai:

Karjerastau.lt svetainė yra orientuota į karjeros galimybių pristatymą ir profesinio tobulėjimo skatinimą. Projekto tikslas – suteikti naudingą ir lengvai prieinamą informaciją apie karjeros planavimą, mokymus ir renginius taip pat padėti žmonėms rasti tinkamiausias karjeros galimybes.

Nuoroda į svetainę: https://karjerastau.lt/ 

Plačiau apie projektą

ISO Sertifikatai