Skaitmeninė mokymo priemonė „Technologijos 5-10 klasėms“

2023-09-01
Skaitmeninė mokymo priemonė „Technologijos 5-10 klasėms“

Atnaujindami skaitmeninę mokymo priemonę „Technologijos 5-10 klasėms“, prisidėjome prie Nacionalinės švietimo agentūros organizuojamo projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“. Projekto tikslas – prisidėti prie 5-10 klasių mokinių, savigarbos, pagarbos kitiems, atsakomybės, sveikos gyvensenos, saviugdos, vertybių puoselėjimo, taip pat skatinti moksleivių technologinį raštingumą, supratimą apie verslą, dizaino kūrimą bei pritaikymo pagrindus ir informacinio mąstymo lavinimą.

Skaitmeninė mokymo priemonės techninis įgyvendinimas:

Skaitmeninėje mokymo priemonėje išskirtos penkios technologinio ugdymo kryptys: mityba, tekstilė, konstrukcinės medžiagos, elektronika, dizainas. Kiekvienoje kryptyje pateikiama išsami informacija, interaktyvios užduotys, praktinės veiklos ir vizualinė bei audio medžiaga.

Funkcionalumo savybės:

Sistemoje taikomos įvairios interaktyvios užduotys, skirtos ne tik teorinių žinių įtvirtinimui, bet praktinėms įgūdžių lavinimo galimybėms. Sistema pritaikyta regos sutrikimus turintiems asmenims, pateikiant audio įgarsinimą ir galimybes keisti šrifto dydžius bei iliustracijų matymo parametrus.

Projekto nauda ir tikslai:

Ši mokymo priemonė prisideda prie mokinių kūrybiškumo, technologinio suvokimo ir praktinių įgūdžių ugdymo, skatina jų savigarbą ir atsakomybės jausmą bei padeda formuoti sveikos gyvensenos ir saviugdos vertybes.

Apsilankykite ir susipažinkite su skaitmenine mokymo priemone: Skaitmeninė mokymo priemonė

Kiti projektai

Švietimo portalo www.emokykla.lt atnaujinimo paslaugos

Atnaujintas portalas www.emokykla.lt mokykloms ir savarankiškam mokymuisi suteikia modernius mokymosi įrankius. Portalas pritaikytas naujam SMP dizainui, jame įdiegta SSO, 2FA, pokalbių robotas ir naudotojų profilių kūrimo galimybės patogiam naudojimui.
Plačiau apie projektą

Skaitmeninė pilietiškumo mokymosi priemonė

Skaitmeninė pilietiškumo mokymosi priemonė, kuri gali būti naudojama žinių gilinimui ir mokymuisi, siekiant pagerinti įtraukaus, prieinamo ir technologijomis praturtinto mokymo(-si) proceso bei pasiekimų vertinimo kokybę.
Plačiau apie projektą

Biometrinio parašo sistema – Valstybinė miškų urėdija (VMU)

Valstybinei miškų urėdijai sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema, siekiant modernizuoti ir optimizuoti personalo valdymą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Lietuvos miškų išteklių integruota informacinė sistema – ETA (Elektroninė taksacijos aplikacija)

Sukurta Lietuvos miškų išteklių integruota informacinė sistema (LMIIS), ši mobilioji aplikacija leidžia patogiai ir efektyviai atlikti miškų taksaciją tiesiai iš sklypo, naudojant mobiliuosius įrenginius net ir be interneto ryšio.
Plačiau apie projektą

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą