Viešųjų elektromobilių įkrovimų prieigų registravimo sistema

2024-01-22
Viešųjų elektromobilių įkrovimų prieigų registravimo sistema

Sukurta viešųjų elektromobilių prieigų operatorių ir jų valdomų prieigų registravimo sistema, leidžianti elektromobilių įkrovimo stotelių infrastruktūrų valdytojams registruoti duomenis apie viešas ir pusiau viešas įkrovimo prieigas. 

Sistemos techninis įgyvendinimas:

Duomenų bazėje elektromobilių vairuotojai gali rasti informaciją apie įkrovimo prieigos adresą, darbo valandas, būklę, įkrovimo galimybes, jungčių tipus, atsiskaitymo būdus ir kainas, informacija pateikiama puslapyje https://ev.lakd.lt ir yra nuolat atnaujinama.

Funkcionalumo savybės:

Sistema suteikia svarbią informaciją elektromobilių vairuotojams, padeda lengviau planuoti keliones ir naudotis įkrovimo prieigomis.

Sistema sukurta kaip dalis ES finansuojamo projekto „ID ir alternatyvių degalų duomenų surinkimas“, siekiant sukurti vieningą informacinę sistemą elektromobilių įkrovimo prieigų operatoriams ir jų valdomoms prieigoms registruoti.

Nuoroda į sistemą: Viešųjų elektromobilių įkrovimo prieigų registravimo sistema

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

Vairuotojų patogumui sukurta speciali sistema: nuo šiol informacija apie visas elektromobilių įkrovimo stoteles – vienoje vietoje

Informacija apie visas elektromobilių įkrovimo stoteles – vienoje duomenų bazėje

„Google Maps“, „Waze“ ir panašios platformos pradėjo naudoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos surinktus duomenis apie elektromobilių įkrovimo stoteles

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galiymbę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą