Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

2024-01-23
Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas. Svetainėje pateikiami įvairūs straipsniai ir patarimai, susiję su karjeros planavimu ir pasirinkimu, taip pat informacija apie mokymus, seminarus ir kitus renginius, skirtus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Svetainės techninis įgyvendinimas:

Karjerastau.lt svetainė buvo sukurta naudojant šiuolaikines interneto svetainių kūrimo technologijas užtikrinant lengvą ir patogų turinio valdymą bei atnaujinimą. Svetainėje įdiegta turinio valdymo sistema, kuri leidžia lengvai redaguoti ir tvarkyti turinį, įskaitant straipsnių publikavimą, renginių skelbimą ir kitas funkcijas.

Funkcionalumo savybės:

Svetainėje yra integruota intuityvi ir naudotojui patogi navigacija leidžianti lengvai surasti reikiamą informaciją susijusią su karjeros planavimu ir pasirinkimu, informaciją apie mokymus, seminarus ir kitus renginius, skirtus asmeniniam tobulėjimui.

Dizainas ir vartotojo sąsaja:

Svetainėje yra pritaikytas šiuolaikiškas ir vartotojui patogus dizainas, su aiškia ir intuityvia navigacija, svetainė yra pritaikyta įvairiems įrenginiams ir naršyklėms, užtikrinant sklandų naudojimąsi tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuose įrenginiuose. 

Projekto nauda ir tikslai:

Karjerastau.lt svetainė yra orientuota į karjeros galimybių pristatymą ir profesinio tobulėjimo skatinimą. Projekto tikslas – suteikti naudingą ir lengvai prieinamą informaciją apie karjeros planavimą, mokymus ir renginius taip pat padėti žmonėms rasti tinkamiausias karjeros galimybes.

Nuoroda į svetainę: https://karjerastau.lt/ 

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą