Žaliavinės medienos priėmimo (taškavimo) ir medienvežių fotofiksacijos mobilioji aplikacija

2023-09-01
Žaliavinės medienos priėmimo (taškavimo) ir medienvežių fotofiksacijos mobilioji aplikacija

Sukurta žaliavinės medienos priėmimo (taškavimo) ir medienvežių fotofiksacijos programos mobilioji aplikacija

Sukurta mobilioji aplikacija, skirta Valstybinės miškų urėdijos specialistams (VMU), kad jie galėtų efektyviai tvarkyti medienos apskaitos darbus miške. Aplikacija padeda įveikti iššūkius, susijusius su prastu interneto ryšiu ir būtinybę prisijungti prie vidinio tinklo, leisdama pildyti ir atlikti skaičiavimus esamoje vietoje.

Mobiliosios aplikacijos techninis įgyvendinimas:

Mobili aplikacija suteikia galimybę VMU specialistams atlikti visus reikiamus skaičiavimus bei užpildyti dokumentus be jokių techninių kliūčių, ji taip pat automatiškai sinchronizuoja suvestus duomenis su „Miško skaitos“ sistema.

Funkcionalumo savybės:

Aplikacija leidžia lengvai suvesti duomenis apie medienos priėmimą ir perdavimą, automatiškai parinkti datas, užpildyti reikalingus laukelius. Galimybė sukurti taškavimo lapus, įvesti medienos kiekį ir automatiškai apskaičiuoti tūrius bei rąstų skaičių. Perdavimo metu galima nurodyti perdavimo vietą, laiką ir suformuoti perdavimo aktą.

Projekto nauda ir tikslai:

Ši aplikacija palengvino medienos meistrų darbą, leidžiant jiems efektyviai tvarkyti medienos apskaitą nepriklausomai nuo išorinių sąlygų, programėlės dėka padidėjo darbo efektyvumas ir sumažėjo klaidų tikimybė.

Projekto iniciatoriai:
Valstybinė miškų urėdija

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą