Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

2024-06-10
Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.

Biometrinio parašo sistema yra integruota kartu su pacientams pateikiamomis formomis – įskaitant duomenų saugumo užtikrinimą, sutikimus dėl operacijų ir gydymo procedūrų. Ši sukurta sistema leidžia atskirti, ar pasirašyta buvo pirštu ar skaitmeniniu pieštuku, naudojant spaudimo stiprumo ir kitų parametrų fiksavimą.

Pasirašius formą, parašas automatiškai nukeliauja ant užpildytos formos. Šis pasirašymo būdas 

 

Parašas, pasirašytas biometriniu būdu automatiškai nukeliauja ant užpildytos formos į skaitmenizuotą pacientams ir gydytojams patogią pasiekti aplinką, taip išvengiant spausdinimo ir po pasirašymo – dokumentų skanavimo proceso. Sistemoje esantys signalai padeda patvirtinti, jog parašą padėjo tas pats asmuo, nes yra fiksuojami tokie duomenys kaip spaudimo stiprumas pasirašant ir kiti biometriniai duomenys.

Projekto tikslas – užtikrinti aukštą duomenų saugumo lygį ir suteikti patikimą, ir patogią naudoti technologiją, skirtą LSMU Kauno klinikų pacientams ir gydytojams paraiškų, formų pasirašyme. Naujos biometrinio parašo sistemos įdiegimu, siekiama ne tik modernizuoti pasirašymo procesą, bet ir pagerinti bendrą klinikų veiklos efektyvumą, sumažinant administracines kliūtis bei užtikrinant aukštą paslaugų kokybę.

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą

“Pilietiškumo Mokykla” - Pilietiškumo ugdymo internetinė svetainė

Projektas "Pilietiškumo mokykla" yra inovatyvi, visuomenei atvira mokymosi platforma, skirta pilietiškumo skatinimui ir supratimo apie piliečio teises bei pareigas ugdymui.
Plačiau apie projektą