Mobilioji aplikacija – „Mano kraujas“

2024-01-22
Mobilioji aplikacija – „Mano kraujas“

Nemokama mobilioji aplikacija „Mano kraujas“ skirta palengvinti ir supaprastinti kraujo donorystės procesą. Pagrindinis programėlės tikslas skatinti neatlygintiną kraujo donorystę, palengvinti registracijos kraujo donorystei procesą bei suburti neatlygintinų kraujo donorų bendruomenę.

Su „Mano kraujas“ programėle vartotojai gali:

  • registruotis kraujo donorystei;
  • peržiūrėti kraujo donorystės statusą ir istoriją;
  • matyti naujienas ir gauti specialius pasiūlymus;
  • peržiūrėti interaktyvų kraujo davimo vietų žemėlapį;
  • matyti draugų – kraujo donorų sąrašą;
  • peržiūrėti bendrą statistiką.

Projekto nauda ir tikslai:

„Mano kraujas“ padeda skatinti kraujo donorystę, suteikia paprastesnį būdą registruotis ir sekti savo donorystės istoriją, skatina bendruomeniškumą tarp donorų.

Projekto metu įgyvendinti darbai:

Sukurta žiniatinklio sąsaja su „Nacionalinis kraujo centras“ duomenų registru, sukurta ir patalpinta mobili aplikacija pasiekiama „Google play“ ir „App Store“ parduotuvės, taip pat įdiegta turinio valdymo sistema „Pantera TVS“.

Mobilią aplikaciją į mobilųjį telefoną galite atsisiųsti nemokamai:

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą