Po pamokinių veiklų lankomumo informacinė sistema

2023-09-01
Po pamokinių veiklų lankomumo informacinė sistema

Sukurta po pamokinių veiklų lankomumo apskaitos sistema, skirta neformaliojo švietimo ir sporto veiklas vykdančioms įstaigoms. Ji palengvina ir skaitmenina lankomumo apskaitos procesą, pagerindama paslaugų kokybę.

Sistemos technini įgyvendinimas:

Sistema yra sudaryta iš trijų modulių: Grupių, tvarkaraščio ir pakeitimų prašymų. Mokytojai ir treneriai gali peržiūrėti grupes, tvarkaraštį, pateikti tvarkaraščio pakeitimų prašymus ir valdyti lankomumą.

Funkcionalumo savybės:

Modulyje „Grupės“ galima peržiūrėti grupes ir jų informaciją, pridėti mokinius, žymėti lankomumą. „Tvarkaraščio“ modulyje rodomos visos veiklos, o „Pakeitimų prašymų“ modulyje galima teikti paraiškas dėl tvarkaraščio pakeitimų ir stebėti jų statusą.\

Informacinė sistema tavo rankoje:

Kartu sistemai buvo sukruta mobilioji aplikacija, kuri naudoja NFC funkciją mokinių lankomumo pažymėjimui, taip pat su galimybe kuomet įrenginys nepalaiko funkcijos lankomumą žymėti rankiniu būdu.

Projekto nauda ir tikslai:

Sistema užtikrina efektyvesni neformaliojo vaikų švietimo lėtų panaudojimą, gerina įstaigų veiklų užimtumo ir patalpų naudojimo apskaitą.

Sistema įgyvendinta remiantis: LR vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 6 ir 8 dalimis; LR Švietimo įstatymu; Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašu, patvirtintu LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymu.

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą