Lexitos projektai

Mes didžiuojamės galėdami dirbti su daugybe Lietuvos įstaigų, savivaldybių ir verslo įmonių. Mūsų partneriai žino, kad galima pasitikėti "Lexita" komanda ir mūsų sukurtomis technologijomis.

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Žaliavinės medienos priėmimo (taškavimo) ir medienvežių fotofiksacijos mobilioji aplikacija

Sukurta mobilioji aplikacija, skirta Valstybinės miškų urėdijos specialistams (VMU), kad jie galėtų efektyviai tvarkyti medienos apskaitos darbus miške.
Plačiau apie projektą

Verslo valdymo sistema „Penkiese“

Sukurta verslo valdymo sistema, siekiant optimizuoti įmonės veiklą, pagerinti klientų aptarnavimą ir efektyvinti darbuotojų darbą.
Plačiau apie projektą

Bendrojo pagalbos centro veiklos organizavimo ir valdymo modulis

Bendrajam pagalbos centrui (BPC) sukurtas ir įdiegtas specializuotas intraneto sprendimas – BPC Veiklos Organizavimo ir Valdymo Modulis (BPC VVM). Šis modulis skirtas efektyviai valdyti BPC veiklą ir pagerinti vidinį bendradarbiavimą.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija – „Mano kraujas“

Nemokama mobilioji aplikacija „Mano kraujas“ skirta palengvinti ir supaprastinti kraujo donorystės procesą.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „112 Lietuva“

Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobilioji aplikacija yra skirta klausos negalią turintiems asmenims, suteikti galimybę susisiekti su Bendruoju pagalbos centru ir pranešti apie pagalbos prašymą.
Plačiau apie projektą

Informacinė sistema Turisto rinkliava Vilniaus mieste

Sukurta „Vietinės Vilniaus turisto rinkliavos sistema“, kuri leidžia apgyvendinimo paslaugų teikėjmas lengvai deklaruoti ir tiesiogiai sumokėti turisto rinkliavos mokestį Vilniaus miesto savivaldybei.
Plačiau apie projektą
Rodomi įrašai: 1-77