Lexitos projektai

Mes didžiuojamės galėdami dirbti su daugybe Lietuvos įstaigų, savivaldybių ir verslo įmonių. Mūsų partneriai žino, kad galima pasitikėti "Lexita" komanda ir mūsų sukurtomis technologijomis.

Žaliavinės medienos priėmimo (taškavimo) ir medienvežių fotofiksacijos mobilioji aplikacija

Sukurta mobilioji aplikacija, skirta Valstybinės miškų urėdijos specialistams (VMU), kad jie galėtų efektyviai tvarkyti medienos apskaitos darbus miške.
Plačiau apie projektą

Po pamokinių veiklų lankomumo informacinė sistema

Sukurta po pamokinių veiklų lankomumo apskaitos sistema, skirta neformaliojo švietimo ir sporto veiklas vykdančioms įstaigoms.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „Skenuok ir važiuok“

Sukurta mobilioji aplikacija Tauragės regiono viešojo transporto keleiviams, leidžianti greitai ir patogiai įsigyti ir aktyvuoti viešojo transporto bilietus.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „Vilnius sveikiau“

Mobilioji aplikacija „Vilnius sveikiau“ yra sukurta siekiant skatinti Vilniaus miesto gyventojus būti fiziškai aktyvesniais.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „ŠiauliaiBUS“

Sukurta elektroninių bilietų įsigijimo mobilioji aplikacija „ŠiauliaiBUS“, palengvinanti Šiaulių viešojo transporto bilietų įsigijimą, kaupimą ar aktyvavimą.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija – „Mano kraujas“

Nemokama mobilioji aplikacija „Mano kraujas“ skirta palengvinti ir supaprastinti kraujo donorystės procesą.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „112 Lietuva“

Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobilioji aplikacija yra skirta klausos negalią turintiems asmenims, suteikti galimybę susisiekti su Bendruoju pagalbos centru ir pranešti apie pagalbos prašymą.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „Šeimos kortelė“

Sukurta mobilioji aplikacija „Šeimos kortelė“, skirta gausioms šiemoms ir šeimoms auginančioms neįgalius vaikus. Tai skaitmeninė nuolaidų kortelė, teikianti įvairias lengvatas, paslaugas, privilegijas ir nuolaidas prekėms bei renginiams.
Plačiau apie projektą
Rodomi įrašai: 1-88