Lexitos projektai

Mes didžiuojamės galėdami dirbti su daugybe Lietuvos įstaigų, savivaldybių ir verslo įmonių. Mūsų partneriai žino, kad galima pasitikėti "Lexita" komanda ir mūsų sukurtomis technologijomis.

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą

“Pilietiškumo Mokykla” - Pilietiškumo ugdymo internetinė svetainė

Projektas "Pilietiškumo mokykla" yra inovatyvi, visuomenei atvira mokymosi platforma, skirta pilietiškumo skatinimui ir supratimo apie piliečio teises bei pareigas ugdymui.
Plačiau apie projektą

Informacinė sistema "Nemokumo vedlys"

Sukurta informacinė sistema, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms įvertinti savo įsiskloinimo riziką ir gauti rekomendacijas dėl veiksmų, skirtų juridiniams arba fiziniams asmenims.
Plačiau apie projektą

Skaitmeninė mokymo priemonė „Technologijos 5-10 klasėms“

Atnaujinta skaitmeninė mokymo priemonė "Technologijos 5-10 klasėms" skatina mokinių savigarbą ir technologinį raštingumą, apimantį mitybos, tekstilės, medžiagų, elektronikos, dizaino modulius.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „Skenuok ir važiuok“

Sukurta mobilioji aplikacija Tauragės regiono viešojo transporto keleiviams, leidžianti greitai ir patogiai įsigyti ir aktyvuoti viešojo transporto bilietus.
Plačiau apie projektą

Viešųjų elektromobilių įkrovimų prieigų registravimo sistema

Sukurta viešųjų elektromobilių prieigų operatorių ir jų valdomų prieigų registravimo sistema, leidžianti elektromobilių įkrovimo stotelių infrastruktūrų valdytojams registruoti duomenis apie viešas ir pusiau viešas įkrovimo prieigas.
Plačiau apie projektą

Verslo valdymo sistema „Penkiese“

Sukurta verslo valdymo sistema, siekiant optimizuoti įmonės veiklą, pagerinti klientų aptarnavimą ir efektyvinti darbuotojų darbą.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – vv.lt

Sukurtoje internetinėje svetainėje vv.lt - Vilniaus vandenys, pateikiama informacija apie bendrovės teikiamas paslaugas, naujienas, socialinę atsakomybę ir švietimo iniciatyvas.
Plačiau apie projektą

Bendrojo pagalbos centro veiklos organizavimo ir valdymo modulis

Bendrajam pagalbos centrui (BPC) sukurtas ir įdiegtas specializuotas intraneto sprendimas – BPC Veiklos Organizavimo ir Valdymo Modulis (BPC VVM). Šis modulis skirtas efektyviai valdyti BPC veiklą ir pagerinti vidinį bendradarbiavimą.
Plačiau apie projektą

Mobilioji aplikacija „112 Lietuva“

Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobilioji aplikacija yra skirta klausos negalią turintiems asmenims, suteikti galimybę susisiekti su Bendruoju pagalbos centru ir pranešti apie pagalbos prašymą.
Plačiau apie projektą

Informacinė sistema Turisto rinkliava Vilniaus mieste

Sukurta „Vietinės Vilniaus turisto rinkliavos sistema“, kuri leidžia apgyvendinimo paslaugų teikėjmas lengvai deklaruoti ir tiesiogiai sumokėti turisto rinkliavos mokestį Vilniaus miesto savivaldybei.
Plačiau apie projektą

Kauno miesto paraiškų informacinė sistema

Sukurta Kauno miesto paraiškų informacinė sistema, apimanti visą procesą nuo kvietimo teikti paraiškas iki sutarčių sudarymo, sistema skirta Kauno miesto gyventojams ir veiklą mieste vykdančioms įstaigoms.
Plačiau apie projektą
Rodomi įrašai: 1-1616
Rodyti
10
20
50
100
500
1000
1000
Neteisingas